Broszura informacyjna

O Nas

Od początku istnienia firmy przyświeca nam idea sprzedaży towaru w szerokim asortymencie oraz korzystnej cenie, tak aby zaspokoić potrzeby oraz wymagania każdego kontrahenta. Jesteśmy przedstawicielem wielu czołowych producentów, a sprzedawane produkty dostarczamy dla budownictwa, petrochemii, energetyki, górnictwa, gospodarki komunalnej, ochrony środowiska, przemysłu na działy utrzymania ruchu, do zakładów rzemieślniczych, instalatorom oraz szerokiej grupie odbiorców indywidualnych. Mając na uwadze stale zwiększające się wymagania naszych Klientów oraz potrzeby rynku - Centrum Techniczne ciągle poszerza asortyment, poprawia warunki sprzedaży oraz podnosi kwalifikacje personelu. W tym celu w 2017r weszliśmy do grupy zakupowej „Elektro Omega” która zrzesza hurtownie elektrotechniczne w Polsce.

Hurtownia i sklep elektryczny

Głównym zakresem działalności naszej firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów elektrycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad kilkadziesiąt tysięcy produktów elektrotechnicznych i elektroinstalacyjnych takich jak: kable, przewody, osprzęt elektryczny, artykuły teletechniczne, źródła światła, oprawy oświetleniowe, rozdzielnice, rury, złącza oraz wszystko co niezbędne do zrealizowania inwestycji.

Instalacje alarmowe i teletechniczne

Istotną gałęzią naszej działalności są instalacje alarmowe i infrastruktura teletechniczna. Specjalizujemy się w montażu, obsłudze i serwisie. Wiedza naszych fachowców pozwala nam na projektowanie i uruchomienie każdego rodzaju przemysłowej i domowej sieci zabezpieczeń, monitoringu oraz centrali teleinformatycznych. Wykonujemy kompleksowe instalacje alarmowe i teletechniczne w każdego typu obiektach, zapewniamy również pomoc techniczną.

Instalacje niskoprądowe

Kompleksowo zajmujemy się instalacjami niskoprądowymi. Jesteśmy dostawcą materiałów, projektantem i instalatorem różnych systemów, m. in.: sygnalizacja pożaru, oddymiania, detekcji gazów, SSWiN, Lan, CCTV, AV, RCP, KD.

Prefabrykacja rozdzielni elektrycznych

Kolejnym zakresem naszej działalności jest prefabrykacja i produkcja kompletnych rozdzielnic elektrycznych w pełnym zakresie prądowym. Dostarczamy rozdzielnice budowlane, złącza kablowe pomiarowe i kablowo-pomiarowe. Produkujemy szafy sterownicze i tablice licznikowe. Proponujemy Państwu produktu wyłącznie najlepszych dostawców co gwarantuje Państwu niezawodność instalacji. Oferujemy pełen zakres usług od projektowania i doradztwa w zakresie nowych technologii i nietypowych rozwiązań po montaż, pomiary kontrolne wraz z dokumentacją powykonawczą, a także dostawę, uruchomienie i serwis.

Klimatyzacja

Posiadamy odpowiednie narzędzia, zaplecze techniczne i wiedzę, aby dostarczać Państwu rozwiązania z zakresu techniki klimatyzacyjnej. Projektujemy i montujemy kompleksowe systemy, pomagamy w doborze urządzeń, a także serwisujemy instalacje klimatyzacyjne w obiektach użyteczności publicznej, firmach, mieszkaniach i domach prywatnych.

Oświetlenie

Naszym klientom indywidualnym i inwestycyjnym oferujemy bardzo bogaty wybór oświetlenia dekoracyjnego i technicznego, najlepszych polskich i zagranicznych marek, a w naszym sklepie stacjonarnym doradztwem służy zespół fachowców do spraw technicznoprojektowych.

Jesteśmy otwarci na pytania

Przedstawimy i omówimy naszą pełną ofertę
Odpowiemy na nieścisłości i wątpliwości
Rozpatrzymy propozycje współpracy
Created by